TTK Berlaar op Facebook

We houden mensen die dat willen op een actieve manier op de hoogte als er nieuws te rapen valt over onze club. Op de pagina TTK Berlaar brengen we al het nieuws over onze club. Een must om te volgen dus als lid of sympathisant!

We hebben ook nog twee eerder 'slapende' pagina's. Al het nieuws over ons bier Super Balder (dat we als club  laten brouwen hebben toen we in Superdivisie speelden) komt op de pagina Super Balder. Wie weet brouwen we het bier ooit nog wel eens opnieuw?Al het nieuws over onze eerste ploeg toen die in Superdivisie speelde, staat dan weer op Tafeltennisclub Dylan Berlaar in Superdivisie. We houden deze pagina zeker warm, je weet nooit wanneer die nog eens van pas komt!

Word zeker fan van onze pagina's en blijf zo op de hoogte van het laatste nieuws!


  

Forums: