Wandel rond in onze club (vanachter uw computer)

Wie thuis soms heimwee heeft naar onze club, kan voortaan ook virtueel een wandeling maken in ons clublokaal. Er zijn namelijk opnames in 360 graden gemaakt in onze club. Zo kan iedereen rondlopen in onze bar of in onze speelzalen. Op die manier kunnen kandidaat-leden op voorhand al eens kennismaken met onze infrastructuur en kunnen sponsors zich een idee vormen van de mogelijkheden qua bordsponsoring. En zoals gezegd: wie de club niet kan missen, kan nu natuurlijk eindeloos ronddwalen in ons lokaal. 

Je kan zelfs over de parking tot op straat wandelen. De beelden zullen voortaan vast op het tabblad Clubinfo  staan. De functie is ook geïntegreerd in Google Maps, ook rechtstreeks te vinden via deze link

Met dank aan Danny D'hollander van www.360virtualtour.be.

Forums: