Onze tombolahoofdprijs van vorig jaar is verzilverd: bezoek Disneyland

Tijdens onze Ping Pong Kermis wordt traditioneel ook een tombola georganiseerd ten voordele van onze jeugdwerking. Onze leden en sponsors bezorgen momenteel nog de laatste prijzen om volgende week te verloten (die trouwens nog altijd welkom zijn!). Ondertussen horen we dat de hoofdprijs van vorig jaar verzilverd is. 

Vorig jaar kon onze winnaar een bezoek aan Disneyland Parijs winnen. Het gezin Verdonck ging met de hoogste prijs en de haal en onlangs gingen ze op bezoek in het strafste sprookjespark van Europa. "Het was een leuke dag", laten Lars, Lotte, Iris en Jef weten. 

Op de komende Ping Pong Kermis (25-26-28/08) is het trouwens al de twintigste tombola. Dat wordt ook gevierd met een bijzondere prijs, maar daarover later meer. 

Forums: