Wijn- en wafeltjesactie: kies uit onze smakelijke selectie

Onze traditionele wijn- en wafeltjesactie is weer van start gegaan. Onze clubleden verkopen (en kopen) weer lekkere flessen wijn, die door de wijnkenners uit onze club geselecteerd zijn. Er zijn ook weer heerlijke wafeltjes te koop. De opbrengst gaat naar de clubwerking. Bekijk onze selectie hier

Clubleden kunnen zelf kopen of de wijn verkopen aan vrienden, kennissen, buren, familie, enzovoort. Bestellen kan door een invulbriefje in te vullen en te deponeren in de clubbrievenbus.

Maar in deze coronatijden raden we aan om dat digitaal te doen. Bestellingen kunnen doorgegeven worden via mail naar ronaldfre@skynet.be (penningmeester) of naar vandenbosch.danny@gmail.com (secretaris). Het briefje kan als bijlage worden toegevoegd, of de bestelling kan gewoon in de mail getypt worden. Het verschuldigde bedrag mag overgeschreven worden naar BE33 9793 9233 0346, met naam en vermelding van de wijnactie. 

Bestellen kan tot 4 november. Levering tussen 19 en 29 november. Danku voor uw steun! 

……… x fles witte wijn Lalaurie "Cuvée d'Alliance" à 9,00 per fles

……… x fles witte wijn Montefalco Grechetto Cantina Fratelli Pardi à 12,00 per fles

……… x fles rode wijn 'Flying Solo' Domaine Gayda à 10,00 per fles

……… x fles Cava Dominio Del Derramador à 11,00 per fles

……… x doos vanillewafels (700 g) à 6,00 per doos

……… x doos vanillewafels met chocolade (700 g) à 6,00 per doos

 

 

Voor groot formaat scroll naar onder: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forums: