2021: het kan alleen maar beter gaan!

2021, dat moet het jaar worden waarin...

... je aan het gezicht van onze jeugdtrainers weer kan zien of je techniek juist was

... we weer spontaan kunnen samenkomen in ons clublokaal om ons te amuseren

... een bomvol clublokaal niet langer gevaarlijk maar gewoon gezellig is (en goed voor 'de kas')

... een balletje komen kloppen niet meer doet denken aan een afspraak bij de kapper maken

... een pingpongtafel niet meer ontsmet moet worden alsof het een operatietafel is

... een high five geven na de match weer normaal is

... een pintje aan de toog drinken geen doodzonde meer is

...

Maar voor het zo ver is, nog even volhouden. Straks is pingpongen eens zo plezant. We twijfelen er niet aan dat het laatste punt voor ons zal zijn. Blijf gezond en tot snel! 

Een hele dikke merci aan al wie het voorbije jaar in moeilijke omstandigheden er mee voor bleef zorgen dat de club bleef draaien. Extra dank aan alle sponsors die onze club bleven steunen. Ook aan de gemeente Berlaar die ons mee ondersteunt. En een grote dankjewel aan alle leden die zich het het hele jaar lang uiterst flexibel toonden en constructief bleven. 2020 was geen feest, ook niet op clubniveau. Het was het moeilijkste jaar sinds onze stichting in 1978 (foto). Het kan in 2021 alleen maar beter gaan! Onze waakvlam brandt nog steeds: klaar om weer helemaal op te flakkeren van zodra het kan.

#samentegencorona #steunonzesponsors #allesvoordeclub

Forums: