Onno Van Houdt wint de Dag van de Jeugd

De Dag van de Jeugd stond ook dit jaar weer garant voor een dag vol sportief plezier voor onze jeugdleden. De winnaar van het tornooi werd Onno Van Houdt.

We begonnen met kubben, daarna deden we een aantal hindernissenparcoursen en sloten we uiteindelijk af met een goed potje voetbal. Er was gelukkig ook frisdrank om af te koelen, want het was wel erg warm. Nadat het iets te warm werd, besloten we om naar de club te gaan om croques te eten.  

Na een paar heerlijke croques was het tijd voor het tornooi waarin Onno Van Houdt erin slaagde om voor de tweede keer op rij te winnen. In de finale won hij met 3-0 van Kobe Gerits, die uiteindelijk dus tweede werd. De derde plaats ging naar Tijs de Caluwé die in een belle won tegen Nicolas Wuyten in de kleine finale.   

Trainer Siebe

 

Forums: