De kerstperiode staat synoniem met de clubkampioenschappen. De clubstrijd waar de hoogste sportieve eer en een portie gezelligheid hand in hand gaan. De eerste drie clubkampioenen zijn bekend. Dikke proficiat aan Werner, Dries en Onno!
De NG-reeks werd in één grote poule gespeeld van acht spelers. Daarin was Werner Schrijvers de beste. Hij zag, streed en overwon met overwicht. Hij spiesde elke tegenstander met 3-0 aan zijn zwaard. De ereplaatsen waren voor Ingrid Bludts en Patrick Peere. Al werd in het feestgedruis Wilfried Geens (vierde plaats) ook niet vergeten, want hij vierde die dag zijn verjaardag. Misschien goed dat de fotograaf van dienst zijn filmrolletje op was, waardoor er geen beelden van deze avond vastgelegd zijn.
In de E-reeks streden negen clubleden mee voor de hoogste eer. Hier was Dries Gerrits (E0) de sterkste. Hij liet Frans Put (E4) en Nicolas Wuyten (E2) achter zich. Dries was ook al diegene die als enige in zijn poule foutloos bleef. Dik verdiend dus!
In de D-reeks speelden de acht deelnemers eerst een poule om zo de meest gunstige plaatsing af te dwingen in de eindtabel. Daarin zagen de weer talrijk opgekomen supporters hoe Onno Van Houdt (D4) de finale won van Kobe Gerrits (D6), na een hoogstaande en vooral ook spannende finale. Er was een vijfde set nodig om een winnaar te kennen, waarin Onno het laken naar zich toe kon trekken. De jeugd trok dus aan het langste eind in deze reeks. Ook wat betreft het meeste hapjes eten kwamen de ervaren deelnemers vandaag net iets te kort.


Volgende week maandag wordt de strijd nog beslecht in de reeksen C en B.
