Vijf keer goud voor onze club op BK -21!

Het BK -21 in Louvain-la-Neuve van afgelopen zondag heeft een mooie oogst opgeleverd voor onze club. Jules D'hollander, Isabel Devos en Margo Degraef pakten goud. Margo mocht zelfs drie gouden plakken om haar nek hangen. 

In het dubbel meisjes kon het duo Degraef/Devos (A4/B2) winnen in de halve finale van Maessen/Moeys (A12/B2). In de finale pakten ze zelfs uit met een stunt, door het hoger aangeschreven A-duo Guidon/Koszulap (A8/A9) te kloppen. 

In het dubbel gemengd waren Jules en Margo outstanding, ze verlengden hun titel na een vlotte 3-0 zege in de halve tegen B0/B2 en wonnen uiteindelijk de finale met 3-1 tegen J’espére/Guidon (B4/A8). 

Margo pakt ook nog de Belgische enkeltitel bij de -21 na een 3-1 zege in de halve tegen Marie Maesen (A12) en winst met 3-1 in de finale tegen Natasha Koszulap (A9). 

Verder sneuvelde Isabel nog in de kwartfinale van het enkel na een knappe match en setwinst tegen A8. Ticho nam deel bij de juniors, maar verloor in de eerste ronde van een B6. 

 

 

Forums: