Wijn- en wafeltjesactie: kies uit onze smakelijke selectie

Onze traditionele wijn- en wafeltjesactie is weer van start gegaan. Onze clubleden verkopen (en kopen) weer lekkere flessen wijn, die door de wijnkenners uit onze club geselecteerd zijn. Er zijn ook weer heerlijke wafeltjes te koop. De opbrengst gaat naar de clubwerking. Bekijk onze selectie hier

Clubleden kunnen zelf kopen of de wijn verkopen aan vrienden, kennissen, buren, familie, enzovoort. 

Bestellen kan door een invulbriefje in de club (in de kast naast de toog) in te vullen. Neem er gerust een aantal mee naar huis. 

Bestelbriefjes mag je in enveloppe in de brievenbus in de keuken steken of afgeven aan een bestuurslid. Let wel : zorg steeds voor duidelijk ingevulde briefjes en gepast geld. Zet ook steeds je naam op de enveloppe.

Bestellen kan tot 4 november. 

 

Voor groot formaat scroll naar onder: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forums: