Lien en Stanny halen zilveren medaille binnen voor onze club op Belgisch Kampioenschap

Op het Belgisch Kampioenschap Dubbel hebben twee spelers van Buhlmann Berlaar een zilveren medaille binnengehaald voor onze club. 

In de reeks Dubbel Gemengd, die vorige maand gespeeld werd, vormden Stanny Britting (D0) en Lien Baetens (E0) samen een team. Ze bleken een ijzersterke tandem te vormen. 

In de achtste finale ging een duo van Logis Auderghem voor de bijl nadat een 2-0 achterstand nog werd omgebogen in winst. In de kwartfinale werd nog een Waals duo verslagen met 3-1. Dezelfde cijfers lieten Stanny en Lien noteren in de halve finale tegen een dubbel van Hurricane. 

Daarmee waren ze al zeker van eremetaal, maar in de finale was er nog de kraker tegen een West-Vlaams duo. Zou goud lukken? Het Berlaarse duo kwam 2-1 voor, maar moest in extremis de duimen leggen in de belle. Geen goud dus, maar wel zilver. Een knappe prestatie op het hoogste niveau!  

Forums: