Foto's van Algemene Ledenvergadering staan online

Op de Algemene Ledenvergadering van 3 september zijn zoals steeds weer de ploegfoto's gemaakt. De aanwezige leden werden vereeuwigd op de groepsfoto, die binnenkort weer in het lokaal opgehangen zal worden.Op de Algemene Vergadering werd het beleid van het bestuur kort even toegelicht. De financiële resultaten werden besproken en de geplande activiteiten werden opgesomd. Er kwamen ook enkele goede suggesties van leden, die zeker verder bekeken zullen worden.


Het voltallige bestuur werd ook opnieuw herkozen. Onze club kan al sinds de start van onze vereniging in 1978 rekenen op een bestuur dat zich vrijwillig inzet voor de goede werking van de club. Wie meer wil weten over wie wat doet, kan hier terecht.


De beelden van de ledenvergadering vindt u hier.

Forums: