Lid worden? Wanneer starten de trainingen?

In september start een nieuwe jaargang van onze geleide trainingen, zowel voor kleuters, jeugdspelers als volwassenen. Iedereen kan gerust enkele trainingen vrij komen proberen. Hieronder vind je alle info. Tafeltennis, een leuke sport voor iedereen, in een fijne club! Lees meer

Kleuters

In het seizoen 2020-2021 organiseren we voor de vierde keer een lessenreeks speciaal gericht op kleuters. Op een speelse manier maken ze kennis met het balletje en de palet. De eerste kleutertraining van het nieuwe seizoen volgt op woensdag 8 september 2021 om 16.30u. Lees meer

Lagere school

De jeugdtrainingen voor beginnende jeugdspelers uit de lagere school kunnen gevolgd worden vanaf het eerste leerjaar, ze gaan door op woensdagnamiddag (13.30u). Onze jeugdwerking geldt al tientallen jaren als een referentie in Vlaanderen, voor elk niveau. De eerste training van het nieuwe seizoen volgt op woensdag 1 september 2021 om 13.30uLees meer

Volwassenen

Onze recreantenwerking voor beginnende volwassenen is de voorbije jaren verder ontbolsterd. Elke donderdagavond komen heel wat recreanten vrij spelen, elke laatste donderdag van de maand is er voor leden een geleide training. De eerste training van het nieuwe seizoen volgt op donderdag 30 september 2021 om 19.00u.  Lees meer

Welkom in de club

Lees ook onze pagina 'Welkom in onze club', waar je nog meer informatie vindt over lid worden bij TTK Berlaar. Op onze pagina 'Clubinfo' vind je nog heel wat andere interessante en nuttige info. 

Forums: