Interesse om te starten met pingpongen?

Heb je interesse om te starten met pingpongen en wil je meer weten over de mogelijkheden in onze club? Kijk dan hier voor meer informatie voor kleuters, lagere school en volwassenen. September is alvast de ideale maand om te beginnen! 

Kleuters

In het seizoen 2023-2024 organiseren we voor de zevende keer een lessenreeks speciaal gericht op kleuters. Op een speelse manier maken ze kennis met het balletje en de palet. De eerste kleutertraining van het nieuwe seizoen volgt op woensdag 6 september 2023 van 16.30u tot 17.30u. Aansluiten kan ook nog later in het seizoen. Lees meer

Lagere school

De jeugdtrainingen voor beginnende jeugdspelers uit de lagere school kunnen gevolgd worden vanaf het eerste leerjaar, ze gaan door op woensdagnamiddag (13.30u). Onze jeugdwerking geldt al tientallen jaren als een referentie in Vlaanderen, voor elk niveau. De eerste training van het nieuwe seizoen volgt op woensdag 6 september 2023 om 13.30u. Aansluiten kan ook nog later in het seizoen. Lees meer

Volwassenen

Onze recreantenwerking voor beginnende volwassenen is de voorbije jaren verder ontbolsterd. Elke donderdagavond komen heel wat recreanten vrij spelen, elke laatste donderdag van de maand is er voor leden een geleide training. De eerste training van het nieuwe seizoen volgt op donderdag 28 september 2023 om 19.00u. Aansluiten kan ook nog later in het seizoen. Lees meer

Forums: